Масляник Ольга представлятиме Закарпаття у фіналі СтудМіс України 2012

 
Добавлено: 2012-10-01 14:18:55 Новости Красота & Здоровье
Закарпаття у цьому році представлятиме ніжна студентка-медик із Ужгородського національного університету Масляник Ольга
 

7 жовтня о 20:00 у Crystal Hall буде особливо жарко. Саме там відбудеться  фінал СтудМіс України 2012, де 25 переможниць обласних етапів зійдуться в боротьбі за титул найкрасивішої, найкмітливішої і найталановитішої студентки України.

Закарпаття у цьому році представлятиме ніжна студентка-медик із Ужгородського національного університету Масляник Ольга.

Кажуть, що талант – це вміння робити те, що нас ніхто не вчив робити. Інші вважають, що талант – це 99% праці  і лише 1 % вроджений здібностей.

- Оля, а як ти вважаєш, що таке талант?

-  На мою думку, це вміння бути значно кращим у певній сфері, порівняно з іншими. Звичайно, без праці над собою неможливо стати кращим у чомусь, які би в тебе не були природні здібності. Тільки невпинна праця здатна зробити людину талановитою.

- Ким ти мрієш бути в майбутньому?

- Я твердо вирішила бути лікарем. І зараз роблю для цього все можливе. Вже навіть працюю медсестрою в  Ужгородській міській лікарні.

Оля амбіційна цілеспрямована фанатка Океану Ельзи , що грає на сопілці та ксилофоні. І, мабуть, як усі дівчата, любить готувати смачні тістечка. Та керується девізом «Все, що не робиться – все до кращого»!

Спілкувалася Оксана Ювженко

 

Інформаційна довідка

«СтудМіс України» – Всеукраїнський конкурс краси, кмітливості та таланту серед молоді, який звичайній дівчині дає шанс стати найкрасивішою студенткою країни.

 
 
|
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты