"Dent Art" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:+380 (99) 1241102, +380 (95) 4777959
Полное название: Стоматологічний кабінет Dent Art
Категории:
 • Стоматологические клиники Ужгорода
 • Сайт:http://dentart.uz.ua

  Стоматологічний кабінет Dent Art

  Сучасна стоматологія DentArt в Ужгороді − це стоматологія, яка перетворює звичайне лікування в мистецтво. Кожного дня ми втілюємо ідею максимального наближення до природної досконалості. 

  Стоматологічний кабінет із новітнім обладнанням та досвідченим персоналом. Усе це стало можливим завдяки злагодженій роботі лікаря-стоматолога, команди зубних техніків та молодшого медичного персоналу. Кожен спеціаліст є профі у своїй справі, а постійне відвідування курсів та майстер-класів лише відшліфовує нашу майстерність. Вся робота в стоматологічному кабінеті в Ужгороді виконується при трикратному збільшенні бінокулярної системи, на сучасному обладнанні та високоякісними матеріалами провідних брендів світу.

  Стоматологія Дент Арт в Ужгороді: наша чесність, порядність та індивідуальний підхід гарантує Вам швидке, безболісне та якісне лікування − від всеохоплюючої професійної консультації до ексклюзивного протезування. Ми завжди допоможемо Вам зробити найбільш правильний вибір, який у якісному та ціновому співвідношенні обов’язково задовольнить Вас.

  "Стоматологічний кабінет Dent Art" находится по адресу: Ужгород, проспект Свободи, 32/1. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Dent Art", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Ужгород, проспект Свободи, 32/1"! Если Вам нравится "Dent Art" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   

  Отзывы & Вопросы (0)

  Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Клініка МедІнтел 0,597 км.
  Клиника пластической хирургии Ipanema 0,586 км.
  Медичний центр Ужмед 0,451 км.
  Медична лабораторія Діла 0,646 км.
  Медицинская лаборатория Синэво 0,11 км.
  фитнес центр Зе Боди Зон 0,467 км.
  Медичний центр Diamed 0,307 км.
  Клініка апаратної косметології Mediskin 0,272 км.
  Стоматологічний кабінет Dent Art 0 км.
  Салон красоты НАОМИ 0,184 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты