Чарда
Logo Чарда
 

"Чарда" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:+38097 977 44 00, +38 099 383 14 14
Полное название: Гостинний двір Чарда
Еще названия:gostinnij dvir charda
Категории:
 • Рестораны Ужгорода
 • Сауны & Бани Ужгорода
 • Гостиницы Ужгорода
 • Бассейны Ужгорода
 • Сайт:http://charda.com.ua

  Последние новости

  Все новости
   

  Кращі ресторани для весілля в Ужгороді

  Кращі ресторани для весілля в Ужгороді
  Добавлено 2014-09-11 15:32:20

  Одруження – один із найвідповідальніших та найважливіших кроків у житті. І всі, хто на нього наважився, безперечно, хочуть, аби цей день став винятковим і найщасливішим. До організації такої знаменної ...

   
  Читать Дальше
   

  Гостинний двір Чарда

  У давні часи в селі Сторожниця (передмістя Ужгорода), що в Закарпатській області, всіх подорожніх гостинно зустрічав заїжджий будинок на дорозі - «Чарда». Саме тут збиралися мандрівники, торгівці та місцеві, щоб перехилити одну-другу чарчину і побалакати у веселій компанії…

  Сторожниця згадувалася у письмових джерелах ще в ХІІІ столітті, але тоді її називали Евра, Іовра, Йовра, а угорцям вона була відома як поселення Or, що в перекладі на українську означає «охорона». Бо тут знаходилася одна із прикордонних застав між Червоною Руссю (Галичиною) та державами Тисо-Дунайської низовини.

  Щоб нагадати всім про багатовікову історію та традиції нашого села, ми знову відкрили для всіх подорожуючих, а також і для місцевих мешканців, гостинний двір «Чарда» в Ужгороді, якому дали старовинну угорську назву «Charda». Так у давнину називали корчми, де приймали постояльців та продавалися спиртні напої, в Угорщині.

  А сьогодні Ви так само, як і в давно минувші часи, зможете зупинитися й приємно провести свій час на території гостинного двору «Чарда» в Ужгороді.

  До Ваших послуг: ресторан-колиба, лобі бар, літня тераса, банкетний зал, готель, руська баня, чан на травах, басейн з соленою водою, професійний сервіс та смачна кухня.

  "Гостинний двір Чарда" находится по адресу: Ужгород, с. Сторожниця, вул. Перемоги, 101. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Чарда", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Ужгород, с. Сторожниця, вул. Перемоги, 101"! Если Вам нравится "Чарда" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   

  Отзывы & Вопросы (0)

  Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Гостинний двір Чарда 0 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты