Кращі магазини взуття в Ужгороді

 
Добавлено: 2014-08-28 17:36:24 Подборки Шоппинг
Де купувати взуття в Ужгороді?
 

Взуття – чи не найперша річ, на яку звертають увагу при знайомстві та зустрічі. Саме воно характеризує акуратність людини, її смаки та стиль. Через це до вибору взуття слід підходити з усією відповідальністю та увагою.

Похід по взуттєвих крамницях не завжди приносить бажаний результат, адже не у кожному магазині представлений такий широкий асортимент, серед якого можна вибрати свою пару. А інколи здається виріб саме той, що хочеться, але потрібного розміру немає. Щоб подібних проблем не виникало, варто купувати взуття тільки у перевірених салонах.

Кращі магазини взуття в Ужгороді уже давно зарекомендували себе на взуттєвому ринку. Найважливіша їхня перевага – завжди модні та якісні колекції, які доступні кожному середньостатистичному українцю. Якщо ж Ви не можете зупинити свій вибір на чомусь конкретному, висококваліфіковані продавці-консультанти допоможуть Вам у цьому і в результаті Ви купити саме те взуття, про яке мріяли. А разом із тим можна придбати ще й вишукані аксесуари, які стануть чудовим доповненням до Ваших туфель, кросівок, чобітків чи іншого. Також Ви можете отримати чудову знижку або ж зможете стати учасником заохочувальних акцій тощо. Приємно дивує і те, що в таких магазинах в більшості представлені колекції як для жінок, так і для чоловіків, а нерідко і для дітей. Можете бути впевненими: купуючи взуття у кращих магазинах взуття в Ужгороді, Ваші ніжки завжди виглядатимуть красиво та елегантно!

1

Магазин ETOR

Контакты, карта проезда: Ужгород, вул. Гагаріна, 38

... Читать дальше

2

Магазин взуття Сентро

Контакты, карта проезда: Ужгород, пл. Корятовича, 21А

... Читать дальше

3

Магазин взуття та аксесуарів Аванті

Контакты, карта проезда: Ужгород, вул. Заньковецької, 2

В магазинах "АВАНТІ" Ви знайдете широкий асортимент взуття на будь-який смак від кращих виробників Італії, Польщі, Іспанії, Турції та ін.  ... Читать дальше

4

Магазин Кари

Контакты, карта проезда: Ужгород, ул. Легоцкого, 19, Токио, 1 этаж

... Читать дальше

5

Магазин ЦентрОбувь

Контакты, карта проезда: Ужгород, вул. Бестужева, 9

... Читать дальше

6

Магазин взуття Plato

Контакты, карта проезда: Ужгород, вул. Собранецька, 89

... Читать дальше

7

Магазин взуття Інтертоп

Контакты, карта проезда: Ужгород, вул. Собранецька, 89

... Читать дальше

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты