Наталия Луцьо | пишет отзыв на: Ужгородский филиал Медицинского колледжа "Монада"
19.09.2015 09:08
0 0
Ужгородский филиал Медицинского колледжа "Монада"
Официальный сайт Ужгородский филиал Медицинского колледжа "Монада"
 
Vgp.v97 Karimov | пишет отзыв на: Будапешт
26.06.2015 18:24
0 0
Прекрасне обслуговування
Чудовий, ресторан. Особливо останні декілька днів. Був там, обслуговування на вищому рівні, хоч і молоді офіціанти, проте знають своє діло
 
Наталья Наталья | пишет отзыв на: HEMO MEDIKA
05.06.2015 13:42
0 0
"Апарат ще не привезли, а може недочули.."
Сьогодні вперше відвідала цю клініку. Враження - однозначно негативне. Лікар направила мене на УЗД внутрішньочерепних судин та судин шиї в УЖМЕД. Там було зайнято на декілька днів наперед, тому вирішила піти в іншу клініку. По телефону адміністратор сказала, що вони роблять дане УЗД. Коли я прийшла, медик на УЗД заявила, що вона може зробити тільки узі шиї, внутрішньочерепних судин вони не роблять. На запитання чому адміністратори не компетентні в переліку послуг, не пролунало ніякого аргументу. Пішла розбиратись на ресепшн.Там також ніхто нічого не знає, покликали знов медика з УЗД. Дана персона (не знаю як її звати, білявка, которкострижена, худа) почала "грамотно пояснювати", як вона виразилась, що вони роблять УЗД шиї. Питаю знов, раз в 5, "чому на ресепшені сказали, що ви робите і те, і інше", відповідь - "ну може недочули, всяке буває". Потім мені показали перелік послуг, в якому чорним по білому на писано, що необхідний мені вид послуги в них є, знов запитання до білявки "чому в переліку є, а ви не робите?". І тут НАКІНЕЦЬ відповідь: "тому що апарат ще не привезли". В мене просто немає слів. Крім цього відношення до мене було таке, наче я прийшла в державну лікарню, узістка триндить по телефону, не зважиючи на те, що клієнт стоїть перед нею. "Ой, ха-ха-ха, серйозно?)) ах да, Вовочка, тут до мене прийшли". Просто жах.І це називається приватна клініка, місце де ти платиш гроші за обстеження. ГАВНОМЕДИКА, а не Гемо медика.
 
koshakin kokoko | пишет отзыв на: Панська втіха
05.04.2015 14:02
0 0
Офіційний сайт закладу
Ось офіційний сайт "Панська Втіха", що знаходиться у с.Холмок, Ужгородського р-ну.
http://panska-vtiha.com.ua/
 
st.gugenot Гугоновский | пишет отзыв на: КАРПАТ - ТУР
05.11.2014 16:30
1 0
Венгрия, Хевиз- отличное место для отдыха! Отличная звукоизоляция, ковролин во всех комнатах, коридорах. Жили на 3-м этаже. Шикарный номер стандарт с огромным балконом, есть раскладывающийся диван. Огромная ванная комната с набором всяких парфюмно-моющих принадлежностей. Выдали даже детские халатики, поставили детский манежик. Уборка ежедневная, достаточно тщательная. Даже «лебедей» из полотенец крутили)))) По сути- мы жили в ВИП-корпусе «Danubius Health Spa Resort H?viz», пользуясь всей его инфраструктурой- бассейнами, СПА, бюветом, детской комнатой и т.д. Шикарный завтрак в ресторане - от зернового эспрессо до свежепорезанных ананасов! Выходя из отеля пошел дождь- пожалуйста,зонтик! Ребенок заснул- тут же предложили коляску, которую потом мы оставили не рецепции. Прекрасный персонал, решающий любые вопросы в течении минуты. Отдельное спасибо директору компании Анне. Вообще все девушки просто очень порядочные и адекватные люди. В наше трудное время это дорогого стоит. Минусов за время пребывания я не обнаружил. Никакого пропадания горячей воды либо других коммунальных траблов, что писали в других отзывах, я не заметил. Обязательно найдем время и возможность приехать в это место ещё раз! Рекомендуем команду КАРПАТ ТУРА всем.
 
 
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты
Загрузка...